Programma

morgen
do 25 jul
Wise met Sibs: Zelfverdediging voor jongerenhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240719153222-8526-700x293.jpg
19:00
Zelfverdediging
overmorgen
vr 26 jul
Sunset sessionshttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240716120945-6038-700x700.jpg
17:00
zo 28 jul
Dead On A Sunday (US) + Andrew Paley + Skin Prisonerhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240424220446-8696-700x700.jpg
19:00
Darkwave Rock, Post Punk
do 01 aug
Creatief met Sibs Happy stoneshttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/2024071685737-7051-700x700.jpg
19:00
wo 07 aug
Erik Nervous (USA) + Citric Dummies (USA) + Shark City @ Cafe Kroonhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240709235011-8391-700x700.jpg
19:00
punkrock, indie
zo 18 aug
Nekrogoblikon (USA) + support @ Engelenbak Doetinchemhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240723143925-9521-700x467.jpg
19:00
melodic goblin metal
do 22 aug
1914 (UA) + Nakkeknaekker (DK) + Necrotesquehttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/2024051083802-8552-700x990.jpg
19:00
doom, sludge, Blackened shrapnel metal/ trenchcore
za 24 aug
Lapsus NL 002https://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/2024062801719-9385-700x1226.jpg
22:00
hardgroove, industrial vibes
wo 28 aug
Kitchen (US) + Shep Treasure (US) @ ABC Libertashttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240709124414-1373-700x700.jpg
19:00
indie, lofi, songwriters singing
W1 Cafe: Van Troje + Van Xanhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240424220431-5401-700x750.jpg
19:00
alternative rock
do 29 aug
Games met Sibs Mario Kart specialhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240723131846-8805-700x700.jpg
19:00
vr 30 aug
Black Monsoon + Chasing Mavericks + Non-alignment Pacthttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240514162633-6826-700x700.jpg
20:00
grunge, indie rock
za 31 aug
Willow Hifi Soundsystem w/ Hightower & Brother Bhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240606125540-2482-700x990.jpg
21:00
dub reggae soundsystem
za 07 sep
Ocean Breath + Reflect Reality + Trashvault
19:00
progressive, metal, improv
Underworld 3 year Anniversary w/ Drokz + Hellboy + Acidious + Hellcreator + Specko + Kaycie + Missbehave + No-see (FR) + Syntek + Recharge + A-noux + Mattek (FR) e.a.https://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240705155803-521-700x1050.jpg
23:55
early hardcore, gabber, speedcore, terror
wo 11 sep
W1 Cafe: The Surfing CRowS + Bad Cassette
19:00
60's surf muziek, funk rock
vr 13 sep
Primordial (IE) + Alvaderhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240424213955-1496-700x700.jpg
19:00
celtic black
za 14 sep
WE LOVE DARK MUSIC w/ AUGER (UK) + KORINTHIANS (B) + DARKER + PALAIS IDEALhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240424220407-924-700x700.jpg
20:00
Darkwave, New Romantic, Goth, postpunk
zo 15 sep
Open Monumentendag 2024https://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240709111701-3193-700x990.jpg
10:00
Open Monumenten Dag
Smif-N-Wessun (US) Celebrating 30 years of Bucktownhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240423124621-3617-700x700.jpg
20:00
golden era hip hop
vr 20 sep
IKIGAI vol 2: Satanic Punish (JP) + Garuda (JP) + Diablevoix (JP)https://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/2024070995408-5517-700x700.jpg
19:00
visual kei, Japanese Idols, j-metal, deathcore
za 21 sep
Schirenc plays Pungent Stench (AT) + Bodyfarm + Haliphron + Dead Man’s Walkhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240424194825-4541-700x700.jpg
18:00
death metal, symphonic death metal
Stay In Nothing (UK) + Lodyne + Outaheadhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/2024042350730-3531.jpg
20:00
shoegaze, grunge
vr 27 sep
Fano (Buitenbeen Show)https://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240516181925-7485-700x990.jpg
20:00
hip hop nl
Unity dance #5 King Shiloh Soundsystem + Sister Marlouhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240716145007-5943-700x700.jpg
23:00
Dub Roots Reggae
za 28 sep
Cesair (album release show) + SeeDhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240604145549-8687-700x984.jpg
18:30
Epic Folk & Mythic Music, pagan folk
Willemeen & Klassiek: Bruckner en Mozart (leeftijd 16 tm 27 jaar!)https://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240711140547-368-700x990.jpg
19:00
Klassiek met groot orkest
Tech Noir: SynthWave Nighthttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240530164544-7250-700x990.jpg
22:00
synthwave
Psychedelic Soulshttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/2024042963439-781-700x1122.jpg
23:59
๐—ฑ๐—ฎ๐—ฟ๐—ธ๐—ฝ๐˜€๐˜†, ๐—ฝ๐˜€๐˜†๐˜๐—ฟ๐—ฎ๐—ป๐—ฐ๐—ฒ, ๐—ต๐—ถ๐˜๐—ฒ๐—ฐ๐—ต, ๐—ณ๐—ผ๐—ฟ๐—ฒ๐˜€๐˜.
wo 02 okt
Bucovina (RO) + Finsterforst (DE) + Firtan (DE) + Countless skies (UK) Exclusive BeNeLux Show
18:30
folk, pagan
vr 04 okt
BACK ALLEY RITUAL 1 w/ Bad Omen (Release Show) + Celtic Venom + Sons Of Snakeshttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240625105508-4139-700x700.jpg
19:30
black metal
za 05 okt
Kaasschaaf (afscheid show)https://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240723111853-8503-700x990.jpg
19:00
goregrind
ma 07 okt
Ellende (AT) + Groza (DE) + Servant (DE)https://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240424194641-7531-700x700.jpg
19:00
black metal
vr 11 okt
Social Roots Ladder Sound System meets Roots Ravers Sound System – Pon On The Vibes Stylehttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240723153427-1492-700x700.jpg
21:00
roots, dub, reggae
za 12 okt
Tankard (DE) + Obnoxioushttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240514180622-6379-700x700.jpg
19:00
beerbarian speed & thrash metal
SEUA Digital Records label nighthttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240711221658-1508-700x990.jpg
23:59
hardstyle, harddance, uptempo
ma 14 okt
Stoned Jesus (UA) + Mondo Drag (USA) + The Abbey (FI)https://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240424220341-9187-700x700.jpg
19:00
psychedelic, space rock, doom
di 15 okt
Liberty & Justice (US) + Bullshit Detectรถr (US) + supporthttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240424220336-4259-700x700.jpg
20:00
Oi, punk
wo 16 okt
Eleine (SWE) + Support @ Astrant Edehttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240606135644-2606-700x988.jpg
19:00
dark symphonic metal
Laibach @ Luxor Livehttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240424220331-859-700x700.jpg
20:00
vr 18 okt
Satanic Surfers (SE) + Venerea (SE) + Drunktankhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/2024050385246-2018-700x990.jpg
19:00
punkrock
Twen (US) + Labasheedahttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/2024042391639-8472-700x707.jpg
20:00
DIY rock
za 19 okt
80z Halloweenhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/2024071095704-8848-700x875.jpg
22:00
Eighties Halloween Party
vr 25 okt
Kenyatta CULTURE Hill (JAM) + I&I Foundationhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240612181730-4432-700x683.jpg
19:00
Reggae
Hardcore Never Dieshttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240424193512-9218-700x700.jpg
23:59
Gabber
za 26 okt
one in the jungle met: MACHINE HEAD UK (UK) + Ten Ton John + Megaseth + The Covernant
16:30
tribute night
vr 15 nov
ZEKE (US) + supporthttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240523173306-3021-700x700.jpg
19:00
bluesy speedrawk punk
vr 22 nov
OUTCAST vs HKTK w/ Paranoizer + Hard Infantry + Der General + Ga-osz + Brutal Sounds + Parafox + K-Teck + Deadra + Foxhound + Drastichttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240723122741-9553-700x990.jpg
20:00
millennium hardcore, gabber, hardcore, terror, industrial hardcore, drum and bass, crossbreed
vr 29 nov
Unity Dance #6 Masego Soundsystem + MariJah BE + Selecta redhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/2024070615627-3237-700x990.jpg
23:00
dub reggae soundsystem event
vr 06 dec
Tusky + special guestshttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240530115313-7708-700x700.jpg
19:30
punkrock, indie
vr 13 dec
Chezidek & The Tuffsoundband + Supernatural Selectionhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/2024060382719-2464.jpg
19:00
roots reggae
Unity Rockers Soundsystem In Cafe Free Afterpartyhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240706170122-1104-700x990.jpg
22:00
reggae dub soundsystem
vr 27 dec
BACK ALLEY RITUAL 2 w/ Lugubrum (BE) + Botulistum + Triste Saison (FR)https://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240628121728-3013-700x990.jpg
19:30
black metal
ma 06 jan
(Voor jongeren only!) Willemeen & Musis Klassiek: KARSU & Amsterdam Sinfonietta
19:00
Pop, jazz met klassieke elementen
vr 28 mrt
Magic Tom & Yuri eten bloed @Posttheaterhttps://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/2024061185557-4159-700x668.jpg
20:30
anarchistisch alternatief comedy goochelduo
za 26 apr
WILLEMSFEST 2025https://www.willemeen.nl/wp-content/uploads/stager-cache/20240505130909-1618-700x990.jpg
14:00
heavy assorti