Programma

morgen
za 29 jan
Off the Records – LIVE ON STAGE
14:00
LIVE MUSIC! Gratis entree
di 01 feb
Transistor
19:00
transgender, lhbtiq+
do 03 feb
Hang Youth + Zeldzame
20:00
Punkrock
za 05 feb
Cornered + Blood Sucker + Tempest
20:30
hardcore
vr 25 feb
Grindfeast XS met: Kaasschaaf + Bluewaffle Sauerkraut
20:00
Grindcore en Slam
zo 27 feb
Jazz at Willemeen: Oene van Geel & Anton Jakimenko
14:00
Jazz Matinee
wo 02 mrt
Nervosa (BRA) + Burning Witches (CH) + Systemhouse 33 (IN)
19:30
Thrash metal
za 05 mrt
The Plot In You (USA) + Thousand Below (USA) + Sleep Walker (USA)
19:30
zo 06 mrt
Darkest Hour (USA) + Himsa (USA) + Dreamshade (CH)
19:00
metalcore
za 12 mrt
Orphaned Land + Dead Venus + Ring of Gyges
20:00
Oriental metal
Back To Thrash Presents: Space Chaser + support
20:30
Thrash metal
wo 16 mrt
The Bob Ross Experience
19:00
Happy little accidents!
do 17 mrt
Back To Thrash presents: Crisix + Insanity Alert + Obnoxious
20:00
Thrashmetal
vr 18 mrt
Greyscale + Heart Of Gold + SHADED
19:30
Alternative poprock
za 26 mrt
KUTFEEST Presenteert: Gleuvengala
21:30
Punk en 90's Rave
zo 27 mrt
Kristoffer GildenlΓΆw (SE)
20:30
vr 01 apr
KlokPackSix
20:30
Hiphop, punk, hyperpop en alles ertussenin
di 12 apr
Landmvrks (FR) + Resolve (FR) + Ten56 (FR) + Glassbone (FR)
19:30
Metalcore / Hardcore
vr 22 apr
Potje Beuken met: Komatsu + Desert Storm (UK) + An Evening With knives
19:30
stoner
za 23 apr
Infected Rain (MD) + Dagoba (FR)
19:30
za 30 apr
TRI Poloski
19:00
hardbass, early hardcore
za 07 mei
Buster Shuffle (UK) + Dakka Skanks (UK)
20:00
za 14 mei
80z (eighties party)
22:00
Eighties party
za 21 mei
W1 Stand-up Comedy Night (WillemeenCafe)
20:30
Stand-up comedy
za 28 mei
Morgarten + Lemuria + Vanaheim
20:30
di 14 jun
The Homeless Gospel Choir (US) + New Pagans (IR)
19:30
quality punkrock
do 23 jun
Blood Incantation (USA) + support enige NL show
19:30
za 02 jul
Morning Again (USA) + Support, Matinee show
13:30
early metalcore, hardcore, legendary
za 09 jul
Grima (RU) + Ultar (RU) + Bloody Tyrant (TW)
19:30
Black metal
zo 07 aug
DFL (DEAD FUCKING LAST) + Love Equals Death (USA) + The Venomous Pinks
16:30
HC Punk
wo 07 sep
TAAKE (NO) + KAMPFAR (NO) Nordic Alliance co-headliner tour Support: Necrowretch (FR)
19:30
Black metal
vr 16 sep
Imperial Age + Ever Dawn + Aeternitas + Dead Venus
18:30
Symphonic metal
za 17 sep
Dream Masters : Hellcreator 10 Year Anniversary
23:55
Hardcore
za 24 sep
Samael + Diabolical
20:30
Black metal
za 15 okt
The Big 4 Tribute 2022
15:30
za 22 okt
Vektor (USA) + Cryptosis + Comaniac (CH) + Algebra (CH)
19:30
technical thrash
zo 30 okt
Laibach in luxorlive
20:30
Pop art
za 05 nov
The Flight Of Sleipnir + Dread Sovereign
20:00
Doom
vr 03 feb
Harakiri For The Sky (AT) + Schammasch (CH) + Groza (DE)
19:30
Black metal
Schrijf je in voor de nieuwsbrief
* verplicht veld