za 19 okt
80z Halloween
22:00
  • Eighties Halloween Party

🎃 80z Halloween is terug!🎃
Na het overdonderende succes van vier uitverkochte jaren 80z avonden keren we graag met jullie terug naar onze geliefde jaren tachtig geheel verzorgd door ons vrijwilligers-team.
!!Ga volledig eigties halloween style en wordt onze 80z Pumpkin Person 2024 🤡👻!!
DJs @jasmijn @maria staan weer achter de draaitafels en draaien van pop tot goth, van rock tot god-mag weten wat de jaren 80 allemaal heeft voortgebracht!

Namens het W180z Team jongerenwerk Willemeen: Oscar, Renske, Ramon, Juliette, Kris, Erik, Jasmijn & Maria we bite you to bits cauze we love you!

"..Quietly he laughs and shaking his head
Creeps closer now
Closer to the foot of the bed
And softer than shadow and quicker than flies
His arms are all around me and his tongue in my eyes"
- the Cure, Lullaby 1989

Tijd

Zaal open: 22:00
Aanvang: 22:05
Einde: 03:00

Ook interessant voor jou…

zo 28 jul
Dead On A Sunday (US) + Andrew Paley + Skin Prisoner
19:00
Darkwave Rock, Post Punk
wo 07 aug
Erik Nervous (USA) + Citric Dummies (USA) + Shark City @ Cafe Kroon
19:00
punkrock, indie
zo 18 aug
Nekrogoblikon (USA) + support @ Engelenbak Doetinchem
19:00
melodic goblin metal
do 22 aug
1914 (UA) + Nakkeknaekker (DK) + Necrotesque
19:00
doom, sludge, Blackened shrapnel metal/ trenchcore
wo 28 aug
Kitchen (US) + Shep Treasure (US) @ ABC Libertas
19:00
indie, lofi, songwriters singing
W1 Cafe: Van Troje + Van Xan
19:00
alternative rock
vr 30 aug
Black Monsoon + Chasing Mavericks + Non-alignment Pact
20:00
grunge, indie rock
za 07 sep
Ocean Breath + Reflect Reality + Trashvault
19:00
progressive, metal, improv
wo 11 sep
W1 Cafe: The Surfing CRowS + Bad Cassette
19:00
60's surf muziek, funk rock
za 14 sep
WE LOVE DARK MUSIC w/ AUGER (UK) + KORINTHIANS (B) + DARKER + PALAIS IDEAL
20:00
Darkwave, New Romantic, Goth, postpunk
zo 15 sep
Smif-N-Wessun (US) Celebrating 30 years of Bucktown
20:00
golden era hip hop
vr 20 sep
IKIGAI vol 2: Satanic Punish (JP) + Garuda (JP) + Diablevoix (JP)
19:00
visual kei, Japanese Idols, j-metal, deathcore
za 21 sep
Stay In Nothing (UK) + Lodyne + Outahead
20:00
shoegaze, grunge
vr 27 sep
Fano (Buitenbeen Show)
20:00
hip hop nl
wo 02 okt
Bucovina (RO) + Finsterforst (DE) + Firtan (DE) + Countless skies (UK) Exclusive BeNeLux Show
18:30
folk, pagan
za 05 okt
Kaasschaaf (afscheid show)
19:00
goregrind
ma 14 okt
Stoned Jesus (UA) + Mondo Drag (USA) + The Abbey (FI)
19:00
psychedelic, space rock, doom
wo 16 okt
Eleine (SWE) + Support @ Astrant Ede
19:00
dark symphonic metal
Laibach @ Luxor Live
20:00
vr 18 okt
Twen (US) + Labasheeda
20:00
DIY rock
Satanic Surfers (SE) + Venerea (SE) + Drunktank
19:00
punkrock
za 26 okt
one in the jungle met: MACHINE HEAD UK (UK) + Ten Ton John + Megaseth + The Covernant
16:30
tribute night
vr 15 nov
ZEKE (US) + support
19:00
bluesy speedrawk punk
vr 06 dec
Tusky + special guests
19:30
punkrock, indie
vr 28 mrt
Magic Tom & Yuri eten bloed @Posttheater
20:30
anarchistisch alternatief comedy goochelduo