za 13 dec
GODFEST 3: Iron Jinn + Trippple Nickkkelz (Rudeboy of UDS) + Geishas Of Doom + more TBA
20:00
  • rawk

**Willemeen en Geishas Of Doom organiseren voor de tweede keer: GODFEST in Willemeen Arnhem! **

*-> GODFEST T-Shirt project ism ontwerper Bob Mollema lees onderaan alle info hierover!

ARNHEM – Zaterdag 13 december 2025 organiseert Willemeen het festival GODFEST 3, in samenwerking met lo-fi punkrockband Geishas Of Doom. Naast de Geishas zelf, zullen o.a ook de bands Iron Jinn, Trippple Nickkkelz (project van Rudboy - urban dance squad) en meer gave bands die spoedig hier en op de socials bekend gemaakt zullen worden.

Geishas Of Doom-bassist Jan Petit: β€œGODFEST 3 is een avond voor gelijkgestemden tegen de algehele malaise van de tegenwoordige tijd. Een ideaal evenement voor mensen die even volgas de boel willen relativeren door middel van het wagen van een ouderwetse pogodans, of deze geweldige mogelijkheid aan willen grijpen om de hele bar van de Willemeen leeg te tanken! Kom in verzet tegen mistroostige gedachten! 0% gezeik, 100% genieten"

IRON JINN
De Koningen van het ondefinieerbare psychedelische trippen geven vol gas. Get ready for the launch (Met leden van The Devils Blood, Shaking Godspeed, Molassess en Pauw)

TRIPPPLE NICKKKELZ (Rudeboy van Urban Dance Squad & DJ DCS)
Dj DNS en the legendary Rudboy brengen die saus terug naar de duivelse tijd van 1986. No joke!!!

GEISHAS OF DOOM
Psychedelische sloopmachine met een gezonde aversie tegen vervlakking. God lives forever.

GODFEST WILLEMEEN T-SHIRT PROJECT
Bob Mollema heeft dit jaar een heel gaaf poster design gemaakt voor GODFEST van dit design gaan we in Willemeen T-shirts drukken op hoge kwaliteit. Voor voorbeeld zie hiernaast (op het peiltje klikken)

Je kan deze shirts enkel bestellen bij aankoop van een voorverkoopticket in de maten M, L, en XL in een normaal pasvorm zwart shirt. Zie afbeelding van hoe het eruit gaat zien.

Goed te weten dat:
* Je kan een ticket inclusief shirts bestellen tot 24u voor deur open tijd.
* We verkopen de shirts niet op een andere manier dus niet in de zaal of via mailorder of zo.
* Het shirt zal gelimiteerd worden door het aantal bestellingen geen herdruk.
* Je krijgt je bestelde shirt bij het scannen van je ticket aan de deur.