NEUROOT sloopte aanvankelijk de halve jaren tachtig met geëngageerde Hardcore Punk, waarvan de EP Right is Might het meest verwoestend uithaalde. In 2013 werd de (prikkel)draad weer opgepakt en ging bij NEUROOT opnieuw alles in het rood, zeker toen de band in juni in vernieuwde samenstelling haar eerste China tour deed met het nieuwe album Obuy and Die! op zak.
Het Arnhemse CIRCLE OF FRIENDS (opgericht in 1989) combineert de gecontroleerde hardcore furie van de Amerikaanse oostkust (Dag Nasty, Vision, Gorilla Biscuits) met de catchy punkrock van de Amerikaanse westkust (Descendents/All, R.K.L.). Deze explosieve cocktail van invloeden en hun energieke aanwezigheid op het podium resulteerde in drie demo`s, een E.P. een split 7", bijdragen aan tientallen compilaties en honderden concerten in binnen- en buitenland.
https://www.facebook.com/cof89
CLAUS Drie muzikanten smeedden hun eigen koppige CLAUS stijl Energie, afwisseling, drukte en een verbaasde melodische noot. Korte krachtige nummers met maximale dynamiek. Knallen, zweten, stampen, dat is wat CLAUS doet!
http://www.clausmusic.nl/music.html
De Crisis Punkrock klassiekers! Rauw en recht uit het hart!