["/wp-content/uploads/poster-archive/2016/fifty-foot-combo-be-the-bunny-bonanzas.jpg"]
za 01 okt2016
Fifty Foot Combo (BE) + The Bunny Bonanza’s
20:30

Facebookevent

EEN FEESTJE!!

Fifty Foot Combo

Facebook

De legendarische, monstrofonische rockers van Fifty Foot Combo uit Gent zijn al jaren grote helden in hun thuisland. De mix van surf, garage, rockabilly, fuzz en exotica is aanstekelijk en wordt zeer energiek gebracht. Samen met de sterke live reputatie zorgt het ervoor dat de band nog altijd een unieke positie inneemt in het muzikale landschap.

Fifty Foot Combo
De band levert altijd een krachtige liveshow gevuld met tal van agressieve instrumentale geluiden, variërend van surf naar soul tot big beat naar fuzz garage. De band is weer op de rails nu, met een nieuw album uitgebracht in het voorjaar van 2016. Voor dit album werkten ze met de legendarische Detroit producer Jim Diamond (oa Dirtbombs, The White Stripes, Sonics), die het album produceerde en mixte.

 

The Bunny Bonanza's

facebook

Surf/Carchase Music/Stripclub R&R. Zes man met een achtergrond in surf, punk, rockabilly en garage Rock ‘n Roll die gewapend zijn met gitaren, bongo's en vibrafoons. Maken niet bestaande soundtracks voor obscure 50s sci-fi, 60s horror en 70s soft porno films. Denk aan: Link Wray, Screaming Jay Hawkins, The Sonics en Las Vegas Grind.


http://3voor12.vpro.nl/.imaging/stk/3voor12/zoom/dam/3voor12-lokaal-gelderland/arnhem-nijmegen/2012/februari/Bunny-Bonanza-s---Ronald-Eckringa-009/jcr:content/Bunny%20Bonanza's%20-%20Ronald%20Eckringa-009.jpg

Tijd

Zaal open: 20:30

Tickets

Gratis toegang