vr 24 apr
Willemeen & Musis Klassiek: Bernstein’s West Side Story + Elgar’s Enigma (16 tm 27 jr)
19:00
  • Klassiek voor jongeren

Willemeen Jongerenwerk & Klassiek: Bernstein's West Side Story
Alleen voor jongeren tussen 16 en 26 jaar
PROGRAMMA
Ives – The unanswered question
Bernstein – Suite u West side story
Elgar – Enigma variaties

🎢 Suite West Side Story – Bernstein
Ken je West Side Story? Het is basically de grootste baas van alle moderne musicals: liefde, rivaliteit en keiharde beats. Bernstein gooit hier de bekendste melodieΓ«n in een suite – een soort greatest hits, maar dan voor orkest. Verwacht swingende ritmes, dramatische vibes en muziek die je meteen in de film zet. Dit is niet stoffig klassiek, dit is energie, emotie en street style in een concertzaal. πŸ”₯

Wat gaan we doen? Op vrijdag 24 april 19:00 uur verzamelen we bij Willemeen en wandelen we gezellig naar Musis Arnhem. Voor slechts 6 euro kun je genieten van een avond vol prachtige klassieke muziek.

Voor wie? Alle jongeren uit Arnhem en omstreken van 15 tot 27 jaar zijn welkom. Voel, hoor en ervaar hoe het is om samen met andere jongeren een klassiek orkest te beleven in Arnhem.

MUSICI
Phion Orkest
Maria Milstein, viool
Kerem Hasan, dirigent

Tijd

Zaal open: 19:00
Aanvang: 20:00
Einde: 23:00