ποΈ Ben jij creatief en wil jij altijd alles proberen? Dan is Sibs grote craft night perfect voor jou! ΓΓ©n avond met drie verschillende crafts!
ποΈ En ik hoor je al denken, wat gaan we dan precies doen deze avond? Dat zal ik je vertellen! Namelijk sieraden maken met krimp folie, patches schilderen en collages maken!!
ποΈ Deze editie van Sibs wordt georganiseerd door Emma: Ik ben stagiair bij Willemeen en een Fashion student uit Zwolle. Ik ben een creatieve duizendpoot, ik probeer het liefste ALLES en werk graag met verschillende mediums. Ook mix ik deze mediums graag om nieuwe dieptes in mijn kunst te creΓ«ren. Dit is de eerste sibs night die ik organiseer! Zie ik je daar?
ποΈ De avond is toegankelijk voor iedereen en alle materialen staan klaar in Willemeen! Maar als je zelf materialen hebt om mee te craften dan mag je dat natuurlijk meenemen! Denk aan kralen, stickers, tijdschriften, schelpen en alles waarmee je je craft nog mooier kan maken!
Praktisch:
ποΈ Waar?: in het willemeen cafe, willemsplein 1, Arnhem
π Wanneer?: Donderdag 9 April van 19:00 tot 22:00
π₯ Voor wie?: jongeren tussen 15 en 27 jaar