za 22 apr
Metalyard Festival met: Evil Invaders (BE) + Warbringer (US) + Mad Max (DE) + Aeranea (DE) + Exanimis (FR) + Schizophrenia (BE) + Disquiet + Ghosther (DE) + Overruled + more tba.
14:00

Metalyard verhuist naar Arnhem: "Nieuw begin als groeiend festival"

Na drie fantastische jaren in Enschede en Westereen vindt de 4e editie van het Metalyard Metal Meeting op zaterdag 22 april 2023 plaats in Willemeen in Arnhem.

Het was al een tijd de wens van de organisatie om het festival op een centraler gelegen locatie in het land te houden.

Ze zijn er evenwel van overtuigd dat met de verhuizing naar Willemeen niet het unieke Metalyard-concept zal verdwijnen: twee podia, grotere internationale namen en een unieke sfeer.

Eerder maakte de organisatie al bekend dat de legendarische Duitse hardrock band Mad Max, het franse Exanimis, het uit Duitsland afkomstige Ghosther en de Nederlandse helden van Disquiet en Overruled het podium zullen betreden tijdens de 4e editie van Metalyard.

Deze week worden daar maar liefst 4 namen aan toegevoegd, de belgische headliner Evil Invaders, de amerikaanse co-headliner Warbinger, het duitse Aeranea (met Stefan Herkenhoff van Beyond the Black) en de belgische nieuwekomer Schizophrenia. In de komende maanden zullen nog een paar bands worden toegevoegd aan de huidige line-up voor 2023.

Tijd

Zaal open: 14:00
Aanvang: 14:30
Einde: 01:00

Ook interessant voor jou…

vandaag
vr 02 dec
Ann My Dice + Eternalice + Ocean Breath + Eventide Poem
19:00
Een avond vol metal
morgen
za 03 dec
Grindfeast XXL met: Rectal Smegma + Inhume + Goreputation + Sick Of Stupidity + Mike Litoris Complot (LU) + Bullshit Generator + DMNG + Mellow Vocals + Kaasschaaf Party Grind
18:00
Grindcore festival
vr 06 jan
Brutal Insanity Records New Years Fest met: Bloodmoon + Necrotesque + BruuT
20:00
vr 03 feb
Harakiri For The Sky (AT) + Schammasch (CH) + Groza (DE)
19:00
Black metal
za 18 feb
80z (Eighties Winter Event)
22:00
80s party
vr 24 feb
Attila (USA) + Our Hollow Our Home (UK) + Traitors (USA) + Ghost Iris (DK) + Stain The Canvas (IT)
18:00
Deathcore
za 25 feb
Blackfest III met: Ancient Rites (BE) + Cirith Gorgor + Pentacle ea.
14:00
black metal festival
za 04 mrt
Back To Thrash Presents: Space Chaser (DE) + The Unslain + ObnoXiouS + Obstruktor
19:30
Thrash metal
vr 12 mei
Metal Battle Halve Finale
20:00
contest
za 27 mei
Orphaned Land + Dead Venus + Ring of Gyges
19:00
Oriental metal