Content

FORMS PRESENT ‘THE KING OF BASS’ 2018 EDITION

drum & bass

UITVERKOCHT**W1 en Gelders Orkest: Maestro Jules onthult Mendelssohn

Klassiek

Dubnation #23 w/ Zen Rockers + Lukie Roots + Apache Nes + Klaridub Soundsystem

dubsoundsystem

Jazz At Willemeen presents Rotterdam/Trondheim 4

Jazz

Laura Macri

In Luxorlive - Opera - Klassieke Zang

Deshima sounds presents: Paradise

Hyper Techno, Eurobeat, Parapara

DOOM: The Rising Stars

hardstyle

Vliegen en zijn Alternatieven

Discussieavond Groenlinkse Jongeren "Dwars"

DOLLE DINSDAG - BORDSPEL EDITIE

spellen cafe

Wailing Souls (JAM, EXCL NL SHOW)

reggae

Maggie's Flock + Herman

Celtic folkrock, Folk punk

Atra Vetosus (AUS) + Perennial Isolation (ESP) + Drawn into Descent (BE) ONLY NL SHOW

Black Metal

Break-ups & Breakdowns met: Casey (UK) + Endless Heights (AUS) + Rarity (CAN) + Outta Peak (UK) + Signs Of Algorithm (BE) + Despicable Heroes

Metalcore, Popmosh, Metal, Punk/Rock

Ancst (DE) + Gnaw Their Tongues

Blackened Crust & Drone

Electronic Exuberance presents OWNA + Rhoda + TYCO

live techno

De Transplantatie II: planten-, stekjes- en tuinierspullenruil

Ruilbeurs

Dagschotel: Devour The Night

Raw sexy lo-fi & hi-fi assorti

Transient State + Hologram Earth

Progressive Metal

Jongeren Verkiezingsdebat

locatie - raadzaal gemeente arnhem

Dolle Dinsdag

spel, film

Misplaatst

Platen- en CDruilbeurs

Myrath (TUN) + Manigance (FRA)

Progressive Oriental Metal

BURN (USA) + Gust (SWE) + Chain Reaction (BE) + Hard Shoulder Exclusieve NL show

Hardcore

Morrès + Fuzzball JR

Rock

NYMNYR ism KETACORE presents: Proper Rave 69 @Brigant

propere breakcore

Arnhem Laughs: Open Mic, Comedy Night

Comedy

SOLD OUT!! Orphaned Land (ISR) + In Vain (NO) + Subterranean Masquerade + Aevum EXCL NL Show!

Progressive Metal, Oriental Metal, Folk Metal

Knight Area + Armed Cloud

Progressive Rock & Metal

Varukers (UK) + Slavery Farm

D-Beat

**UITVERKOCHT** Veghel Blackfest 2018 met: Rotting Christ (GR) + Carach Angren + Svart Crown (FR) + Arkhangelsk (GR) + Thyrgrim (DE) + Misanthropia + Ceremony + Dystopia + Yaotzin + Noctambulist

Black Metal

Loud & Rising Tour: Green Lizard + Antillectual + This Means War!

Punk Rock

Y X Arnhem @Rozet

Ted X

Dolle Dinsdag

Studio Ghibli Filmavond

BASS6 #2: Ordure//Wisenose// + more

Dubstep/ Drum&Bass

American Party Rijnijssel

Dance

Klassiek, Maestro Jules Onthult: Griegs Pianoconcert

Klassiek in Musis

TOCA Feest

Tiener Carnavalsfeest

Habesha party

Dance

Illmatic blockparty Classic

golden era hip hop en een beetje funk

Gloryhammer (UK) + Civil War (SWE) + Dendera (UK)

uitverkocht - epic powermetal

Dubnation #22 first time with own soundsystem w/ Apache Nes & Klaridub Soundsystem

dubsoundsystem

Audrey Horne (NO) + Dead City Ruins (AUS) + Magick Touch (NO)

hardrawk

Wivvamilie '1313' EP Release Party

hiphop

Mother Bass + Crashing Bats

rock

Midnight Munchies

###CANCELLED### de Pittige Donderdag

DIY Food

DOLLE DINSDAG - cards against humanity

spellencafe

Jazz At Willemeen presents Woodnote Kwintet

Jazz