Programma

za 28 mei
Morgarten + Lemuria + Vanaheim
19:00
“UNMUTED” by NDXJCL
12:00
J-core, happy hardcore, hardtek
zo 29 mei
Cunninlynguists (USA) + Sadistik (USA) exclusive NL show
20:00
vr 03 jun
The Griswalds (UK/NL) + Black Burned Blimp
20:00
rockabilly, psychobilly
za 04 jun
Mainstrike + Cornered + Blood Sucker + Blade Crusher
20:00
hardcore
vr 10 jun
Rockets
22:00
za 11 jun
Grindfeast XS met: Kaasschaaf + Klysma + Bluewaffle Sauerkraut
19:30
Grindcore en Slam
di 14 jun
The Homeless Gospel Choir (US) + New Pagans (IR)
19:00
quality punkrock
wo 15 jun
Rotting Christ (GR) + support
19:30
do 16 jun
Press Club (AUS) + Hey Team
20:00
Garagepunk
wo 22 jun
Iwan staat op! comedy night
19:30
do 23 jun
Blood Incantation (USA) + Mouflon – enige NL show
19:00
za 25 jun
Lush.theparty
23:55
zo 03 jul
Morning Again (USA) + Support, Matinee show
13:00
early metalcore, hardcore, legendary
za 09 jul
Grima (RU) + Ultar (RU) + Bloody Tyrant (TW)
19:00
Black metal
za 16 jul
Valient Thorr (USA) + Support
20:00
za 23 jul
MDC ( Millions Of Dead Cops / USA) + Neuroot + Forbidden Wizards + Chauffeur
20:00
zo 07 aug
DFL (DEAD FUCKING LAST) + Love Equals Death (USA) + The Venomous Pinks
16:00
HC Punk
wo 10 aug
Nervosa (BRA) + Burning Witches (CH)
19:30
Thrash metal
di 16 aug
Willemeen Bivak
10:00
wo 07 sep
TAAKE (NO) + KAMPFAR (NO) Nordic Alliance co-headliner tour Support: Necrowretch (FR)
19:00
Black metal
za 10 sep
UNDERWORLD invites RAVE NATION
23:55
early Hardcore, early terror, speedcore
vr 16 sep
Imperial Age + Ever Dawn + Aeternitas + Dead Venus
18:30
Symphonic metal
za 24 sep
Samael + Diabolical
20:00
Black metal
za 15 okt
The Big 4 Tribute: Metallica + Slayer + Megadeth + Anthrax
15:00
za 22 okt
Vektor (USA) + Cryptosis + Comaniac (CH) + Algebra (CH)
19:00
technical thrash
zo 30 okt
Laibach in luxorlive
20:00
Pop art
za 05 nov
The Flight Of Sleipnir + Dread Sovereign
19:30
Doom
zo 06 nov
Memoriam (UK) + Burial Remains + Deadspeak + Fatesealer
19:00
vr 18 nov
Satanic Supremacy w/ Front (FIN) + Sammath + Wrok + Funeral Desekrator (FR) + Suttungr
19:30
za 19 nov
TV Girl
20:00
indiepop, soul
vr 03 feb
Harakiri For The Sky (AT) + Schammasch (CH) + Groza (DE)
19:00
Black metal
za 04 mrt
Back To Thrash Presents: Space Chaser + support
19:30
Thrash metal
za 18 mrt
Orphaned Land + Dead Venus + Ring of Gyges
19:30
Oriental metal
Schrijf je in voor de nieuwsbrief
* verplicht veld